پیام فرستادن
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
تور کارخانه
خونه /

Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd Factory Production Line

Production Line

شرکت Xiamen پس از چاپ محصولات تکمیل ، با مسئولیت محدود ، تاکنون سه خط چند لایه پوشش اکستروژن و ده دستگاه برش را برای تولید رول پلاستیکی فیلم های لمینیت حرارتی مونتاژ کرده و با تولید 750MT در هر ماه.

به منظور حصول اطمینان از ارائه فیلم لمینیت با روکش با کیفیت بالا ، خطوط اکستروژن ما با پیشرفته ترین قطعات یدکی مهم فنی تولید شده اند که بهترین ضخامت روکش متقارن و استحکام چسبندگی بالا را تضمین می کنند.

بیشتر اوقات ، قبل از اینکه مجدداً بپیچید یا سفت شوید ، رولهای چند لایه ما پس از اینکه با چسب EVA روکش شدند ، یک روز خشک می شوند. این فرآیند باعث افزایش ارزش چسبندگی می شود و باعث می شود تا در ضمن استاتیک ، رول های پلاستیکی روکش یکدست تر شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد لمینیت حرارتی ، این فرایند لمینیت است که به واسطه تأثیر گرما ، لمینت ها را می سازیم. ما آن را لایه لایه گرم یا خشک نیز می نامیم. این فیلم های لمینیت با فرآیند پوشش اکستروژن تولید می شوند و از یک طرف روکش چسب حساس به گرما فیلم انجام می شود ، که عمده آن BOPP + EVA یا PET + EVA است.

لمینیت حرارتی از رول یا لمینیت گرم شده عبور می کند. ما باید فشار معقولی اعمال کنیم و لمینیت انجام شود. لمینیت خشک به دلیل مزایای استفاده از لمینیت مرطوب بیشتر می شود. ما نیازی به استفاده از چسب دیگری برای لمینیت نداریم.

جالب در مورد بالا؟
لطفا در تماس با ما دریغ نکنید:

# وب سایت: http://www.after-printing.com

# پست الکترونیکی (sales@after-printing.com) #Skype (فیلم پلاستیکی)

#WhatsApp (008613599537359) #WeChat (406311076)

R&D