پیام فرستادن
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
اخبار
خونه / اخبار /

Company News About خط مشی رازداری تبلیغات

خط مشی رازداری تبلیغات

2020-03-15
خط مشی رازداری تبلیغات

خط مشی استفاده از داده
این خط مشی اطلاعاتی را که ما برای پشتیبانی از تبلیغات باید پردازش کنیم ، توصیف می کند.


چه نوع اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟
برای تهیه محصولات ما باید اطلاعات مربوط به شما را پردازش کنیم. نوع اطلاعاتی که ما جمع می کنیم به نحوه استفاده شما از محصولات ما بستگی دارد. با مراجعه به تنظیمات می توانید نحوه دسترسی و حذف اطلاعاتی را که ما جمع آوری می کنیم بیاموزید.


کاری که شما و دیگران انجام می دهید و اطلاعاتی که ارائه می دهید.
اطلاعات و مطالبی که ارائه می دهید ما محتوا ، ارتباطات و سایر اطلاعاتی را که شما هنگام استفاده از محصولات ما تهیه می کنید جمع می کنیم ، از جمله هنگام ثبت نام در یک حساب کاربری ، ایجاد یا اشتراک گذاری محتوا ، ارسال پیام یا ارسال با دیگران. این شامل اطلاعاتی است که مربوط به مطالبی است که شما ارائه می دهید ، مانند ابرداده ، مانند مکان عکس یا تاریخ ایجاد پرونده. همچنین شامل مواردی است که شما از طریق ویژگی های ما (مانند دوربین ها) مشاهده می کنید تا بتوانیم در مورد جلوه های چهره و فیلترهایی که ممکن است دوست داشته باشید به شما توصیه کنیم یا نکاتی در مورد استفاده از انواع مختلف دوربین ارائه دهیم. برای اهداف شرح داده شده در زیر ، سیستم ما به طور خودکار پردازش مطالب و اطلاعات ارتباطی ارائه شده توسط شما و دیگران را به تجزیه و تحلیل پیشینه و اطلاعات موجود در آن می پردازد. درباره کنترل افرادی که محتوای خود را با آنها به اشتراک می گذارید اطلاعات بیشتری کسب کنید.


داده های ویژه محافظت شده:

شما می توانید اطلاعات مربوط به شرکت ، ایمیل و مشخصات استعلام خود را ارائه دهید. این و سایر اطلاعات ممکن است بطور ویژه توسط قوانین کشور شما محافظت شود.
شبکه های بین فردی و ارتباطی. ما اطلاعات مربوط به افراد مرتبط با شما ، صفحه های عمومی عمومی ، حساب ها ، هشتگ ها و گروه ها را جمع آوری می کنیم و اطلاعاتی در مورد چگونگی استفاده از محصولات ما برای تعامل با آنها ، مانند کسانی که بیشتر با آنها ارتباط برقرار می کنید یا با گروههایی که به آنها پیوسته اید ، جمع می کنیم. ما همچنین اطلاعات مخاطب (مانند مخاطبین ، گزارش های تماس یا پیام های متنی) را که شما برای آپلود ، همگام سازی یا وارد کردن از دستگاه خود انتخاب کرده اید ، جمع آوری می کنیم و ما از این اطلاعات برای کمک به شما و دیگران در یافتن سایر کاربران که ممکن است شما بدانید یا برای آنها استفاده می کنیم ، استفاده می کنیم. اهداف زیر
استفاده شما ما اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از محصولات ما ، مانند نوع محتوایی که مشاهده می کنید یا با آنها تعامل دارید جمع آوری می کنیم. ویژگی هایی که استفاده می کنید؛ کارهایی که انجام می دهید؛ افراد یا حسابهایی که با آنها تعامل دارید؛ و زمان ، فرکانس و مدت فعالیت آنلاین خود را. به عنوان مثال ، ضبط می کنیم زمانی که شما از محصول خود استفاده کرده اید و آخرین بار از آن استفاده کرده اید ، همچنین پست ها ، فیلم ها و سایر مطالبی را که در محصول ما مشاهده کرده اید ، ثبت می کنیم. ما همچنین اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از ویژگی های محصول ما ، مانند دوربین ها ، جمع آوری می کنیم.
اطلاعات مربوط به معاملات انجام شده در محصولات ما. اگر شما از محصولات ما برای خرید یا سایر معاملات مالی ، مانند خرید ، خرید در بازی یا انجام کمکهای مالی استفاده می کنید ، ما اطلاعات مربوط به آن خریدها یا معاملات را جمع می کنیم. این اطلاعات شامل اطلاعات پرداخت شما ، مانند شماره کارت اعتباری یا بدهی و سایر اطلاعات کارت ، سایر اطلاعات حساب و شناسنامه ، صورتحساب ، حمل و نقل و اطلاعات تماس است.


اقدامات انجام شده توسط دیگران و اطلاعات ارائه شده در مورد شما.

ما همچنین هنگام استفاده از محصولات خود ، محتوا ، ارتباطات و اطلاعات ارائه شده توسط دیگران را ضبط و تحلیل می کنیم. این اطلاعات ممکن است شامل اطلاعات مربوط به شما باشد ، مانند وقتی دیگران در عکس های شما با شما به اشتراک گذاشته یا اظهار نظر می کنند ، برای شما پیام ارسال می کنند یا اطلاعات تماس شما را بارگذاری می کنند ، همگام سازی می کنند یا وارد می کنند.


اطلاعات دستگاه
همانطور که در ادامه توضیح داده شده است ، ما اطلاعاتی در مورد و اطلاعات مربوط به رایانه ها ، تلفن های همراه ، تلویزیون های هوشمند و سایر دستگاه های شبکه ای که شما استفاده می کنید و با محصولات ما ادغام می شوند جمع آوری می کنیم و این اطلاعات را در دستگاه های مختلفی که استفاده می کنید ترکیب می کنیم. به عنوان مثال ، ما برای شخصی سازی بهتر محتوا (از جمله تبلیغات) از اطلاعاتی که در مورد استفاده شما از محصولات ما از طریق تلفن شما جمع آوری کرده ایم استفاده می کنید که می توانید هنگام استفاده از محصولات ما در دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ یا رایانه لوحی یا ویژگی های دیگر ، یا برای ارزیابی آنها استفاده کنید. آیا به تبلیغاتی که در تلفن خود در دستگاههای دیگر مشاهده می کنید ، پاسخ می دهید و اقدام می کنید.

اطلاعاتی که از این دستگاه ها می گیریم شامل موارد زیر است:

ویژگی های دستگاه: اطلاعاتی از قبیل سیستم عامل ، نسخه سخت افزاری و نرم افزاری ، میزان باتری ، قدرت سیگنال ، فضای ذخیره سازی موجود ، نوع مرورگر ، نام برنامه و نام و نوع پرونده و اطلاعات افزونه.
عملکرد دستگاه: اطلاعات مربوط به اقدامات و رفتارهای انجام شده توسط کاربر روی دستگاه ، مانند اینکه پنجره روی پیش زمینه یا پس زمینه قرار گرفته باشد یا حرکت ماوس (این امر به تمایز بین عملکردهای دستی و دستگاه کمک می کند).
اطلاعات شناسایی: شناسه های منحصر به فرد ، شماره های دستگاه و سایر اطلاعات شناسایی (مانند اطلاعات به دست آمده از بازی هایی که بازی می کنید ، برنامه ها یا حساب هایی که استفاده می کنید) ، و شماره دستگاه های خانگی (یا سایر اطلاعات شناسایی منحصر به فرد برای محصول).
داده کوکی: داده های بدست آمده از کوکی های ذخیره شده در دستگاه شما ، از جمله شناسه کوکی ها و تنظیمات.