پیام فرستادن
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
اخبار
خونه / اخبار /

Company News About Kodak برای فروش بخش بسته بندی فلکسوگرافی

Kodak برای فروش بخش بسته بندی فلکسوگرافی

2018-08-16
Kodak برای فروش بخش بسته بندی فلکسوگرافی

Kodak می خواهد بخش بسته بندی فلكسوگرافی خود را بفروشد ، این امکان را به شما می دهد تا روی صفحات محیطی ، جوهر افشان سازمانی ، نرم افزار گردش كار و مجوزهای تجاری تمركز كنید.

این بخش سیستم Flexcel NX تجهیزات تصویربرداری فلكسوگرافی ، صفحات چاپی ، مواد مصرفی و خدمات مرتبط را تولید و روانه بازار می كند. برای 12 ماه گذشته ، این بخش از درآمدهای 150 میلیون دلاری آمریكا و EBITDA عملیاتی 33 میلیون دلار گزارش كرده است. در این دوره ، رشد چشمگیری را نشان داده و به رشد نه درصدی درآمد و 18 درصد رشد عملیاتی EBITDA رسیده است.

کداک خاطرنشان کرد: در طی فرایند فروش با گسترش ظرفیت تولید ، توسعه فناوری پیشرفته و افزایش سرمایه به منظور رفع نیازهای مشتری ، سرمایه گذاری های قابل توجهی انجام خواهد شد.

کلارک اضافه کرد: "در پی این معامله ، ساختار سرمایه ای بهبود یافته کداک به ما امکان می دهد تا ضمن ادامه سرمایه گذاری و ارائه راه حل هایی در صنعت چاپ ، فیلم و مواد پیشرفته ، تمرکز خود را روی موتورهای رشد نشان داده افزایش دهیم."

پس از فروش ، Kodak در مناطق رشد نشان داده شده از صفحات زیست محیطی Sonora ، جوهر افشان شرکت ، نرم افزار گردش کار و مجوز نام تجاری تمرکز خواهد کرد. کداک خاطرنشان کرد: هر یک از این مشاغل رشد ، سودآوری و حاشیه های قدرتمند را تحویل داده اند.

Kodak در بیانیه ای توضیح داد: "این شرکت با بهره گیری از این موتورهای رشد و ادامه به حداکثر رساندن ارزش در سیستم های چاپی ، فیلم و مواد پیشرفته ، برای آینده مناسب است."

منبع از برچسب ها و برچسب زدن