پیام فرستادن
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
اخبار
Home / اخبار /

Company News About پارکside دوباره در امتیاز دهی با لیزر سرمایه گذاری می کند

پارکside دوباره در امتیاز دهی با لیزر سرمایه گذاری می کند

2018-09-12
پارکside دوباره در امتیاز دهی با لیزر سرمایه گذاری می کند

Parkside ، یک شرکت بسته بندی ویژه ، برای ایجاد فرصت های شغلی جدید سرمایه گذاری قابل توجهی در تجهیزات پیشرفته لیزری انجام داده است.

آخرین سرمایه گذاری لیزر این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از لیزر در دو طرف یک فیلم یا لمینت ، یک طرح بسته باز و بسته را ایجاد کنید. این فناوری لیزر را می توان در انواع مختلف برنامه های کاربردی بسته بندی از بسته بندی انعطاف پذیر گرفته تا لایه برداری با لایه برداری آسان برای بسته های آماده غذایی استفاده کرد. در هر دو ماده یکپارچه و لمینت های چند لایه قابل استفاده است ، اما در عین حال حفظ کیفیت کلی فیلم یا بسته ، عمق نمره کنترل شده را در سرعت های مختلف وب ارائه می دهد. برای ایجاد ویژگیهای باز و آسان قابل اطمینان که به طور مداوم در امتداد خط نمره تعیین شده پراکنده شوند ، خطوط و عمق دقیق و با کیفیت بالا از هر شکل و اندازه ای حاصل می شود.

پاركساید در ماههای اخیر تعدادی از طرح های بسته بندی آسان باز و قابل بازیافت را توسعه داده است و قصد دارد با سرمایه گذاری جدید لیزر ، بر روی نمونه كارهای خود بسازد.

تجهیزات جدید که در تأسیسات Parkside's Normanton در غرب یورکشایر نصب شده است ، تجهیزات جدید دومین دستگاه اسکریپتینگ لیزری است که در سایت انگلستان مستقر است و همچنین تعدادی از نقشهای جدید کارمندان را در این شرکت ایجاد می کند.

منبع از LABELS & LABELING