پیام فرستادن
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
اخبار
خونه / اخبار /

Company News About ثبت نام برای شانزدهمین نسخه از Labelexpo Americas ، اکنون باز است

ثبت نام برای شانزدهمین نسخه از Labelexpo Americas ، اکنون باز است

2018-05-25
ثبت نام برای شانزدهمین نسخه از Labelexpo Americas ، اکنون باز است

ثبت نام برای شانزدهمین نسخه از Labelexpo Americas ، که در مرکز همایش های دونالد ا. Stephens در Rosemont ، ایلینویز در تاریخ 25-27 سپتامبر برگزار می شود ، اکنون باز است.

در کنار ترکیب معمول عرضه کنندگان صنعت که جدیدترین و بهترین محصولات خود را به نمایش می گذارند ، این رویداد امسال شامل منطقه ویژگی های Arena Automation Arena خواهد بود. مفهوم Automation Arena در Labelexpo Europe 2017 آغاز به کار کرد و یک نمایش زنده و نمای کلی از دو خط مطبوعات خودکار ، یکی برای دیجیتال و دیگری برای تولید برچسب معمولی را فراهم می کند. سخت افزار و نرم افزار از سوی تعدادی از تأمین کنندگان ، اتوماسیون از ایجاد شغل و پیش پرس را از طریق چاپ ، به پایان رساندن و صورتحساب نشان می دهد.

Labelexpo Americas 2018 همچنین شاهد بازگشت TLMI Ecovillage خواهد بود و آخرین محصولات و خدمات طراحی شده برای پشتیبانی از یک صنعت برچسب با عملکرد بهتر و با محیط زیست را نشان می دهد. Ecovillage با حمایت مالی از Convergen Fuels و منابع Channeled ، ماتریس زباله را که از تظاهرات مطبوعات زنده در طول دوره نمایش جمع آوری شده است ، مشاهده می کند و درون گلوله های Convergen Fuel قرار می گیرد. روزانه نیز وجود خواهد داشت

جلسه مقابله با اسطوره های بزرگ پیرامون بسته بندی پایدار و موضوعات فعلی مورد علاقه مبدل ها.

در همین زمان ، یک برنامه کنفرانس کامل در کنار این نمایشگاه برگزار می شود که 12 جلسه و سه کلاس کارشناسی ارشد به رهبری متخصص با همکاری آکادمی لیبل اجرا می شود. این موارد را شامل می شود: فناوری آستین کوچک ، بازارها و برنامه های کاربردی. جوهرها ، روکشها و لاکها ، کاربرد آنها در عملیات و قوانین تبدیل وب باریک مدرن. و سیستم های اطلاعات مدیریت (MIS) و اتوماسیون گردش کار.

منبع از برچسب ها و برچسب زدن